We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Кросси роад и ледяная Жаба — Crossy Snow Road-icoon

6.0 by Asteroid Games 3D

Jun 3, 2018

Over Кросси роад и ледяная Жаба — Crossy Snow Road

Liefde crossy weg, agent en arcade? Dan is dit spel voor jou sneeuw!

Als je van arcade, crossy Road Runners, en dan moet je gewoon verliefd Crossey en ijzige wegen Toad ! Verzamel munten, ontwijk de hindernis en niet springen!

Neem een ​​duik in een winterse sfeer met ijs pad en haar vrienden! Hopper Frog houdt van munten, dus geen enkele niet te missen! Hulp Toad en haar vrienden alle obstakels te overwinnen door de sneeuw - ontwijken van scherpe pijlen, Dangerous wielen, brand projectielen en het verzamelen van heerlijke munt.

Game jumper is compact en neemt niet veel ruimte in beslag op uw telefoon. De tijd is absoluut killer voor alle leeftijden - zowel voor volwassenen als voor kinderen. Speel overal en altijd - op de bus, in de metro, op het werk of op school - dit arcade game laat je niet vervelen!

Belangrijkste kenmerken:

❄ Genre arcade games - arcade, runner, crossy weg;

❄ Prachtige graphics, aangename muziek en verbazingwekkende sneeuwvlokken;

❄ Jumper spel is gratis en bevat internet niet nodig - je kunt offline spelen;

❄ Verslavende gameplay en zeer gevaarlijke obstakels!

❄ Eenvoudig en intuïtief Toad;

❄ kan overal spelen - geweldige vremyaubivalka en taymkiller;

Hoe te beginnen:

🐸 Download en installeer de runner Crossy Weg van de sneeuw: Winter Games via Google Play.

🐸 afwijken van de wielen, pijlen, raketten en andere obstakels, het verzamelen van munten!

🐸 Veel plezier en vertel je vrienden over de Winterspelen!

Wij zijn in sociale netwerken:

VK: https://vk.com/public118388069

TWITTER: https://twitter.com/Asteroid_Games2

FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/groups/247101762431573

Wat is er nieuw in de nieuwste versie 6.0

Last updated on Jun 3, 2018

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Vertaling Laden...

Aanvullende SPEL -informatie

Laatste Versie

Verzoek update van Кросси роад и ледяная Жаба — Crossy Snow Road 6.0

Geüpload door

Murat Üstündağ

Android vereist

Android 4.0.3+

Meer Info

Кросси роад и ледяная Жаба — Crossy Snow Road Screenshots

Talen
Abonneer u op APKPure
Wees de eerste die toegang krijgt tot de vroege release, nieuws en gidsen van de beste Android -games en apps.
Nee bedankt
Aanmelden
Succesvol ingeschreven!
Je bent nu geabonneerd op APKPure.
Abonneer u op APKPure
Nee bedankt
Aanmelden
Succes!
Je bent nu geabonneerd op onze nieuwsbrief.