O CareerGenie

Twój kieszonkowy trener kariery

CareerGenie pomaga budować karierę, a nie tylko znaleźć pracę!

Ponieważ liczba podań o pracę na jedno stanowisko wymyka się spod kontroli ze względu na trudne warunki ekonomiczne i filtrowanie oparte na sztucznej inteligencji, obecnie niezwykle trudno jest zostać zauważonym przez pracodawców.

Zarządzanie karierą wymaga spersonalizowanej strategii opartej na obecnym krajobrazie rynkowym. CareerGenie tworzy ścieżkę kariery dostosowaną do Twojego profilu, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co ważne: swoich celach zawodowych.

Aplikacja tworzy proste zadania, które pomogą Ci:

- odkryj swoje dopasowanie w oparciu o dane z rynku pracy

- uzupełnij lukę w umiejętnościach

- przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych

- nawiąż kontakt z ekspertami i rekruterami oraz

- aplikuj na stanowiska odpowiadające Twoim umiejętnościom i zainteresowaniom

Obecnie obsługujemy ponad 50 ścieżek kariery w (z czasem będziemy dodawać kolejne!):

- Technologia informacyjna

- Sprzedaż i Marketing

- Finanse i

- Strategia i operacje

W świecie, w którym krajobrazy zawodowe stale się zmieniają, CareerGenie pomaga Ci podejmować świadome decyzje, tak abyś zawsze miał na uwadze swój długoterminowy rozwój. Nasza łatwa obsługa, oparta na najnowocześniejszej sztucznej inteligencji i bieżących danych o rynku pracy, oferuje niezrównane możliwości rozwoju kariery, w których wszystko jest dostosowane do Twojej osobistej ścieżki. Niezależnie od tego, czy zaczynasz, szukasz rozwoju, czy też planujesz zmianę kariery, CareerGenie jest Twoim partnerem w osiąganiu Twoich celów.

DLACZEGO WYBRAĆ KARIERĘ?

Twój kieszonkowy trener kariery: to jak korzystanie z osobistego trenera kariery, który udziela Ci wskazówek krok po kroku, jak osiągnąć swoje cele zawodowe w telefonie.

Dane dotyczące rynku pracy na żywo: podejmuj decyzje zawodowe w oparciu o to, co jest obecnie popularne, a nie przestarzałe porady.

Łatwe tworzenie sieci kontaktów: odfiltrowujemy ekspertów i rekruterów na LinkedIn, dzięki czemu możesz skupić się na budowaniu kontaktów z osobami, które mogą pomóc Ci odkryć nowe możliwości.

Spersonalizowana informacja zwrotna: Całodobowy trener kariery AI przekazuje Ci informacje zwrotne dostosowane do Twojego profilu i zainteresowań, niezależnie od tego, czy jest to Twoje CV, czy inne pytanie, które Cię nurtuje.

Praktyka czyni mistrza: możesz dowiedzieć się, jak formułować odpowiedzi w taki sposób, aby wywarły jak największy wpływ, a następnie ćwiczyć je w krótkich próbnych rozmowach kwalifikacyjnych na telefonie, aby uzyskać odpowiednią informację zwrotną.

Wyselekcjonowane zasoby edukacyjne: wyprzedź konkurencję dzięki dostępowi do krótkich kursów wideo opartych na Twoim profilu.

NASZA WIZJA:

CareerGenie chce, aby poradnictwo zawodowe było dostępne dla wszystkich. Postawiliśmy sobie za cel umieszczenie trenera kariery w każdej kieszeni, aby każdy miał szansę na budowanie znaczących karier i uzyskanie kontroli nad własną podróżą.

Co nowego w najnowszej wersji 1.1.3

Last updated on Sep 9, 2024

We’ve upgraded the user interface to make navigation simpler and more intuitive. The onboarding process has been enhanced to better understand your career change background. Additionally, the "My Plan" feature now offers improved task management for a more personalized experience. Update now to explore these exciting new features!

Tłumaczenie Wczytuję...

Dodatkowe informacje APLIKACJA

Ostatnia Wersja

Dostępne CareerGenie aktualizacje 1.1.3

Przesłane przez

Saputra

Wymaga Androida

Android 5.0+

Available on

Pobierz CareerGenie z Google Play

Pokaż więcej

CareerGenie Zrzuty ekranu

Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.